Management

Vedení lidí a týmová spolupráce

Dobrá organizace práce jednotlivých týmů je základem pro efektivitu a výkonnost celé firmy. Na vedoucího pracovníka jsou kladeny čím dál vyšší nároky. Přibývá úkolů i odpovědnosti, a to znamená vyšší náročnost na řízení a organizaci práce. Právě zvládnutí řízení a organizace týmu zvýrazní dobře připraveného manažera od ostatních. Další důležitá součást práce manažera je vytvoření dobrých vztahů uvnitř týmu pracovníků a stanovení komunikačních pravidel mezi jednotlivými členy týmu. Založení dobrého týmu je přitom jedinou cestou k nadprůměrným a špičkovým výkonům nejen v obchodní činnosti, ale i ve všech ostatních oblastech.

Firemní kultura

Každá firma má svou vlastní kulturu. Pokud je firemní kultura vhodně nastavena, má pozitivní vliv nejen na zaměstnance, ale také na zákazníky.

Pro koho je kurz určen?

Management, majitelé firem, pracovníci oddělení - lidských zdrojů, komunikace, atd.

Time management - řízení času

Vedoucí pracovníci se musí vyrovnat s čím dál tím více úkoly a větší zodpovědností. To vyžaduje náročnější plánování a využívání času. Aktivní a vytížení manažeři jsou často ve stresu a spěchu, aby stihli všechny úkoly a povinnosti, kterých neustále přibývá. Poznání základních principů plánování a využívání času manažera výrazně ovlivní v praxi efektivitu Vaší práce i Vaši spokojenost. Je to jeden ze základních předpokladů Vašeho úspěchu.

Motivace pracovního týmu

Další důležitou dovedností manažera, je umění motivovat svůj tým k plnění úkolů. Lidé, kteří motivují, jsou velmi vzácní. Můžeme někoho přinutit, aby úkol udělal, ale zcela jistě ho nemůžeme přinutit, aby to udělal rád. Právě psychická pohoda vyplývající z ocenění vedoucího je důležitá pro stabilitu týmu.

Koučink

Koučování se stalo účinným nástrojem řízení. Slouží ke zvyšování výkonnosti i dosahování nejlepších výsledků.  Koučování umožňuje podívat se na problém novým zůsobem, při kterém objevíme nové příležitosti a nová řešení problémů. Koučováním pochopíte, jak být úspěšný v podnikání a v životě obecně. V tomto kurzu objevíte význam koučinku pro dlouhodobý rozvoj lidí, ale i sebe osobně a zároveň Vám pomůžeme s aplikací v praxi.

Zaujalo vás některé školení? Pro více podrobností nám napište!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Rychlý kontakt

Profi Training - Brno
Kotlanova 2522/1c
628 00 Brno-Líšeň

Tel.: +420 602 871 480
E-mail:

Další kontakty


© 2021, Mgr. Klára Kadetová, Ph.D. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑